کسب عنوان غرفه برتر برای هشتمین مرتبه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

تعداد بازدید:۲۰۸۴
غرفه پژوهشگاه تربیت‌ بدنی و علوم ورزشی در «بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار» به‌ عنوان غرفه برتر انتخاب شد.
کسب عنوان غرفه برتر برای هشتمین مرتبه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌ بدنی و علوم ورزشی، در پایان «بیست و سومین دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار» در سال 1401، غرفه پژوهشگاه تربیت‌بدنی بر اساس ارزیابی منطبق با شاخص‌های کمیته اجرایی نمایشگاه برای هشتمین بار موفق به کسب افتخاری دیگر و اخذ عنوان ارزشمند «غرفه برتر» شد.

گفتنی است، دکتر علی باستی «دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار»، دکتر  بهنام طالبی «مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی فناوری» و دکتر یعقوب فتح الهی «دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری» با حضور در غرفه‌های برتر، لوح‌های تقدیر را به رسم یادبود به غرفه‌داران منتخب اهدا کردند.

متن لوح مذکور، به شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر زهرا سلمان
سرپرست محترم پژوهشگاه تربیت‌ بدنی و علوم ورزشی

با گرامیداشت سال مزین به «تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال آفرین» و ضمن تقدیر و تشکر از حضور ارزشمند آن مجموعه در «بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، آذرماه سال 1401» که فرصتی جهت نمایش ظرفیت سرمایه‌های انسانی کشور در توسعه مبتنی بر علم و فناوری می‌باشد، نظر به اینکه براساس ارزیابی انجام‌ شده، غرفه آن مؤسسه موفق به کسب امتیاز عالی شده و در جمع غرفه‌های برتر و منتخب قرار گرفته است، ضمن تبریک و آرزوی نقش‌آفرینی بیشتر، این لوح به‌پاس تبریک و تأیید توفیق کسب‌ شده اهدا می‌گردد.

دکتر یعقوب فتح الهی                                       دکتر علی باستی
«دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری»              «دبیر اجرایی بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار»

 

انتهای خبر/

کلید واژه ها: بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی،


نظر شما :