عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

۱۶ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۸:۲۳ کد : ۱۵۲۹ معاونت پژوهشی معاونت فناوری اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۰۸۲
تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی ما بین «پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و «پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)» در محل پژوهشگاه تربیت بدنی، منعقد شد.
عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، به منظور گسترش همکاری‌ها و استفاده بهینه از منابع و امکانات، ارتقای اثربخشی در جامعه و صنعت و تبادل تجربیات علمی و پژوهشی، تفاهم‌نامه همکاری فی ما بین «پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی» و «پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)» توسط دکتر زهرا سلمان «سرپرست پژوهشگاه» و دکتر محمد حسن‌زاده «رئیس ایرانداک» و با حضور دکتر حامد عباسی «سرپرست معاونت پژوهشی و تحصیلات تکمیلی»، دکتر مهدی رسولی «سرپرست معاونت فناوری» و دکتر داوود خضری «سرپرست مدیریت ارتباط با جامعه» پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و دکتر لیلا نامداریان «سرپرست معاونت پژوهش و آموزش» و دکتر فریبرز درودی «سرپرست معاونت اطلاعات علم و فناوری ایران» از ایرانداک، به امضا رسید.

از جمله مهم‌ترین اهداف این تفاهم‌نامه می‌توان به همکاری طرفین در اقدامات و برنامه‌های مشترک همچون: «افزایش آگاهی از نتایج و یافته‌های علمی در بخش ورزشی در بین دست‌اندرکاران»، «تبادل تجربیات در زمینه‌های مدیریت داده، دانش و حکمرانی فناوری اطلاعات»، « تعریف و اجرای طرح‌های پژوهشی مورد نیاز»، «برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت و توانمند‌سازی مدیران»، «برنامه‌ریزی و اجرای رخدادهای تخصصی» و «تعریف و اجرای دوره‌های فرصت مطالعاتی اعضای هیأت علمی در صنعت» و ... اشاره کرد.

گفتنی است، پس از پایان مراسم، حاضران، ضمن بازدید از تجهیزات و دستگاه‌های مستقر در آزمایشگاه‌های تخصصی پژوهشگاه، با خدمات قابل ارائه از جمله انجام تست‌های دقیق علمی برای ورزشکاران حرفه‌ای، اجرای پایان‌نامه‌ برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته علوم ورزشی و سایر رشته‌های مرتبط، انجام تست‌های پایش سلامت و تندرستی برای عموم افراد و غیره آشنا شدند.

 

انتهای خبر/

کلید واژه ها: پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ایرانداک پژوهشگاه تربیت بدنی پژوهشگاه علوم ورزشی تفاهم نامه همکاری عقد تفاهم نامه


نظر شما :