آغاز همکاری مشترک پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و سازمان آموزش‌ و پرورش استثنایی کشور

۳۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۹ کد : ۴۳۰ معاونت پژوهشی اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۴۵
پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور هماهنگی لازم برای تولید محتوای علمی، آموزش منابع انسانی و ارتباط جامعه با دانشگاه را در دستور کار خود قراردادند.
آغاز همکاری مشترک پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و سازمان آموزش‌ و پرورش استثنایی کشور

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی باهدف تبادل امکانات و ظرفیت‌های آموزشی، پژوهشی، اجرایی و مشاوره‌ای در حوزه تربیت‌بدنی و ورزش دانش آموزان با نیازهای ویژه صبح امروز سه‌شنبه 31 تیرماه 99 با حضور دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور توسط دکتر علی شریف نژاد رئیس پژوهشگاه و دکتر سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور به امضا رسید.

آموزش نیروهای انسانی، تولید محتوای علمی درس تربیت‌بدنی، انجام پژوهش‌های موردنیاز دانش‌آموزان با نیازهای ویژه، مشاوره علمی در اجرای دوره‌های آموزشی، از  محورهای همکاری  این دو سازمان خواهد بود.

لازم به ذکر است پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی تاکنون 9 طرح پژوهشی در حوزه کودکان استثنائی را به اتمام رسانده و یا در حال اجرا دارد و محققان حوزه علوم ورزشی در این زمینه اقدام به تولید دانش به‌روز برای خدمت به کودکان استثنائی نموده‌اند.

در حاشیه این نشست از چهار طرح جدید پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی که برای ارائه خدمت به کودکان استثنائی کشور اجراشده بودند رونمایی شد. 

سپس آزمایشگاه های تخصصی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی توسط دکترمهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش و دکتر سید جواد حسینی و همراهان ایشان مورد بازدید قرار گرفت. 
 

کلید واژه ها: همکاری مشترک پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی سازمان آموزش‌ و پرورش استثنایی کشور


نظر شما :