وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حرم امام خمینی (ره):

شعار‌های انقلاب اسلامی محقق شده است

تعداد بازدید:۵۶۸
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امروز شعار‌های انقلاب اسلامی محقق شده و استقلال، آزادی، جمهوری پابرجاست. به جامعه دانشگاهی اعلام می‌کنیم که شعار‌های انقلاب را پاس می‌داریم و برای آن جانفشانی می‌کنیم.
شعار‌های انقلاب اسلامی محقق شده است

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و به تقل از روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، محمدعلی زلفی‌گل در آئین تجدید میثاق دانشگاهیان با امام راحل (ره) و آرمان‌های انقلاب اسلامی بیان کرد: کشور ما در دوران طاغوت استقلال نداشت و دیگران برای ما تصمیم‌گیری می‌کردند. به یمن پیروزی انقلاب اسلامی و به دست امام راحل (ره) که قلب مردم را با خود همراه کرد، امروز شعار‌های انقلاب اسلامی محقق شده و استقلال، آزادی، جمهوری پابرجاست. به جامعه دانشگاهی اعلام می‌کنیم که شعار‌های انقلاب را پاس می‌داریم و برای آن جانفشانی می‌کنیم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا در دنیا بزرگی می‌کند. امروز یادمان نرفته که رئیس‌‌جمهور شهید ما در کمال افتخار، قرآن کریم و تصویر شهید سلیمانی را در سازمان ملل بالا برد و بدان افتخار کرد. ایشان در سازمان ملل اعلام کرد که باید اصالت خانواده را به رسمیت بشناسیم و اگر در پی حقوق بشر برای همه جوامع هستیم، راه آن از مسیر خانواده می‌گذرد. اگر به دنبال بشریت منصفی هستیم که نسل‌کشی نکند، مسیر آن از خانواده می‌گذرد.

وی اظهار کرد: خداوند بزرگ را شاکریم که جمهوری اسلامی ایران برای خانواده، اصالت و ارزش قائل است. باید منویات امام (ره) و مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را نصب‌العین خود قرار داده و به عنوان جامعه دانشگاهی تلاش کنیم تا آرمان‌های انقلاب را پیگیری و محقق کنیم. استادان و اعضای هیأت علمی، تربیت‌کننده نسل‌های آینده کشور هستند و زمانی موفق هستند که دانشجویانی را تربیت کنند که از خود موفق‌تر و اخلاق‌مدارتر و دین‌دارتر باشند. امیدوارم خداوند متعال کمک کند، جامعه دانشگاهی خود را به گونه‌ای هدایت کنیم که تربیت‌کننده نسل‌های بیدارتر، آگاه‌تر، اخلاقی‌تر و دین‌دارتر باشد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت خادمان ملت، شهید آیت‌الله رئیسی و هیأت همراه ایشان، گفت: از خداوند بزرگ، عاجزانه و مخلصانه می‌خواهیم که این توفیق را به ما بدهد که رهروی راه تمامی شهدا در همه عرصه‌ها باشیم. 

وی افزود: باید دست به دعا برداریم و از خداوند بزرگ بخواهیم که کمک کند تا پای آرمان‌های انقلاب، امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم؛ چراکه اگر خداوند انسان را راهنمایی نکند، هر لحظه ممکن است انسان از راه هدایت خارج شود.

 

انتهای خبر/


نظر شما :