کارگاه " آنالیز سیگنال‌های حرکتی با متلب " برگزار می‌شود

۰۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۱ کد : ۱۶۲ معاونت فرهنگی و اجتماعی اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۶۴۹
پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، کارگاه " آنالیز سیگنال‌های حرکتی با نرم‌افزار متلب " را برگزار می‌کند
کارگاه " آنالیز سیگنال‌های حرکتی با متلب " برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، باهدف ارتقای دانش نرم‌افزاری بدنه علمی ورزش کشور، کارگاه "آنالیز سیگنال‌های حرکتی با متلب" در تاریخ ۲۸ آبان ۹۸ سال جاری توسط پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی برگزار خواهد شد.
نرم‌افزار متلب، (Matlab) یکی از پیشرفته‌ترین ابزارها در محاسبات ریاضی و مهندسی است و به‌طور گسترده در تحلیل مسائل علوم زیستی و حرکتی به کار می‌رود. آشنایی با این نرم‌افزار، اساس یادگیری بسیاری از نرم افزارها و برنامه‌های کاربردی دیگر است که کارگاه‌ها و دوره‌های مربوط به آن در دستور کار آتی پژوهشگاه قرار دارد.
شرکت‌کنندگان در این کارگاه در گام نخست با محیط نرم افزار و اصول برنامه نویسی آشنا می‌شوند و طریقه ایجاد توابع و رسم نمودارهای مختلف در متلب را می‌آموزند. بخش دوم کارگاه به پردازش سیگنال‌های زیستی و حرکتی و استخراج متغیرهای کلیدی موجود در این سیگنال‌ها اختصاص می‌یابد. در این بخش، مثال‌هایی کاربردی از سیگنال‌های کینماتیکی، کینتیکی و الکترومیوگرافی، با استفاده از متلب پردازش‌شده و مورد تحلیل قرار می‌گیرند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام این دوره به سامانه کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی پژوهشگاه به نشانی: workshop.ssrc.ac.ir مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88909509- 88893345 داخلی: 444 – 441 تماس حاصل نمایند.
شایان‌ذکر است، شرکت‌کنندگان علاوه بر دریافت گواهی شرکت در کارگاه از سوی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، آمادگی لازم برای کارگاه‌ها و دوره‌های پیشرفته نرم‌افزاری پژوهشگاه را کسب خواهند کرد.

 

کلید واژه ها: کارگاهآنالیز سیگنال‌های حرکتی با متلبپژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی


نظر شما :