برگزاری سمپوزیوم بین‌المللی استارت‌آپ‌ ها و نوآوری‌های ورزشی

۲۰ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۵ کد : ۸۹۵ سایر اخبار اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۱۶
فدراسیون ووشو ج. ا. ایران با همکاری پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، سمپوزیوم بین‌المللی استارتاپ ها و نوآوری‌های ورزشی را برگزار می‌کند.
برگزاری سمپوزیوم بین‌المللی استارت‌آپ‌ ها و نوآوری‌های ورزشی

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، نخستین سمپوزیوم بین‌المللی استارت‌آپ‌ها و نوآوری‌های ورزشی، توسط «فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران» و با همکاری «پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» در تاریخ 23 دی‌ ماه 1400 برگزار خواهد شد.

در بخش اول این سمپوزیوم، موانع و راهکارهای توسعه استارت‌آپ‌های ورزشی در سطح ملی و بین‌المللی، توسط صاحب‌نظران داخلی و خارجی فضای اکوسیستم استارت آپی ورزش برای علاقه‌مندان و فعالان این حیطه ارائه می‌شود. در بخش دوم نیز، ایده‌ها و پروژه‌ها در کارگروه ویژه بررسی‌ شده و استارت‌‌آپ‌های منتخب رویداد معرفی و به ارائه برنامه مورد نظر خود خواهند پرداخت.

همچنین، فدراسیون ووشو سعی دارد در این رویداد، ضمن بررسی علمی و آکادمیک موضوع نوآوری‌های ورزشی، گامی عملی در راستای شعار سال جاری با عنوان «تولید، رفع موانع و پشتیبانی‌ها» برداشته و زمینه‌های حضور ایده‌ها و نوآوری‌های جدید را در ورزش، به‌ ویژه در این فدراسیون فراهم آورد.

اسامی سخنرانان سمپوزیوم:

-  مارتین کسورم «مؤسس چاکا 2»
-  تیم جیتالز «مدیر اجرایی شرکت ویز تیم»
-  آیریس کوردوبا «مدیرکل مرکز جهانی نوآوری ورزشی (GSIC)» 
-  جف ویلسون «مشاور مرکز نوآوری بارسلونا»
-  دکتر مجید ساعدی فر «مالک برند مجید (مروژ)»
-  دکتر فؤاد عسجدی «مدیر بیزینس مکمل‌های ورزشی کاله پرو»
-  کاوه صدیقی «مؤسس اپلیکیشن 1Tekan»
-  حسین نیک ‌کار «مؤسس استارت‌آپ NSAtech»
-  دکتر علی تنباکوساز «طراح پلتفرم استعدادیابی ووشو»
-  دکتر محمدرضا منفرد کیا «مؤسس و رئیس هیأت مدیره زیبن»

شایان‌ ذکر است، حضور در این سمپوزیوم برای عموم افراد، آزاد است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت فدراسیون ووشو به نشانی https://iranwushufed.ir نسبت به ثبت‌نام (به‌ صورت رایگان) اقدام نموده و در این رویداد به‌ صورت حضوری و یا مجازی (اسکای روم)، شرکت نمایند.

تاریخ و ساعت برگزاری: روز پنج‌شنبه 23 دی‌ ماه، ساعت 8:00 الی 12:00
مکان برگزاری: تهران، بزرگراه آیت‎ اله هاشمی رفسنجانی (نیایش)، خیابان سئول شمالی، ورودی غربی مجموعه ورزشی انقلاب، انتهای خیابان هشتم، آکادمی ملی المپیک، سالن استاد فارسی
لینک شرکت آنلاین (نرم‌افزار اسکای روم):
 https://www.skyroom.online/ch/wushufed/wushustartup2022

کلید واژه ها: سمپوزیوم استارت‌آپ‌ نوآوری‌های ورزشی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی فدراسیون ووشو


نظر شما :