پیام رئیس فدراسیون جهانی فیزو به دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی ایران

۲۲ آبان ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۳ کد : ۵۶۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۴۸
اولگ ماتیتسین رئیس فدراسیون بین‌المللی ورزش دانشگاهی و وزیر ورزش روسیه در پیامی به مراسم اختتامیه دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی از برنامه‌ریزی برای توجه به ورزش دانشجویان و پیشبرد علوم ورزشی در زمان پاندمی کرونا تشکر کرد
پیام رئیس فدراسیون جهانی فیزو به دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی ایران

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی ایران به همت پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم به‌صورت مجازی از 19 تا 22 آبان ماه برگزار شد.

 به همین مناسبت اولگ ماتیتسین رئیس فدراسیون بین‌المللی ورزش دانشگاهی FISU و وزیر ورزش روسیه پیامی را به برگزارکنندگان این همایش در مراسم اختتامیه آن ارسال کرد. در بخشی از پیام اولگ از زحمات بشیریان رئیس فدراسیون ورزش دانشگاهی ایران و دوستان حاضر در این همایش علمی تشکر کرد. 

در پیام اولگ ماتیتسینآمده است:


« از آقای بشیریان رئیس فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی و دوستان عزیز حاضر در همایش بابت فرصتی که در اختیار من قراردادید که در دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی صحبت کنم تشکر می‌کنم.

رئیس فدراسیون بین‌المللی ورزش دانشگاهی گفت: همان‌طور که همه ما مطلع هستیم سراسر دنیا در حال حاضر امکان ورزش کردن به شکل معمول برای مردم میسر نیست. اما می‌دانیم که این شرایط موقت است.

وزیر ورزش روسیه افزود: علم،پاسخ مشکل باندمی را فراهم کرده و ورزش ضلع مکمل رفع این مشکل است. خانواده‌ها در خانه‌هایشان قرنطینه شده‌اند. دانشجویان شرایط لذت بردن از امکانات محیط دانشگاه را ندارند. 

وی همچنین گفت: این شرایط پاندمیک ما را به فکر کردن پیرامون پیداکردن راهکار برای چطور سرکار رفتن وادار کرده و دنیا را به سمت استفاده از تکنولوژی‌های دیجیتال برده است. 

اولگ ماتیتسین  در پایان گفت: آنچه امروز به آن نیاز داریم تلفیق بینش آکادمیک و راه‌حل‌های کاربردی و عملیاتی است. محققین و مسئولین اجرایی دست به دست هم داده‌اند تا به ما کمک کنند که جامعه ای فعال را به نمایش بگذاریم که ورزش در آن ایفای نقش می‌کند. به همین خاطر است که من از اینکه محققین و مسئولین اجرایی خانواده ورزش به‌واسطه این همایش دورهم جمع شده‌اند مشعوف هستم. برای شما بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و امیدوارم ایده‌ها و برنامه‌هایتان را با ما به اشتراک بگذارید. »
 

کلید واژه ها: رئیس فدراسیون جهانی اولگ ماتیتسین


نظر شما :