بازدید مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان از پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۵ کد : ۴۷۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۲۳
به‌منظور جذب دانشجویان خارجی برای تحصیل در رشته علوم ورزشی، مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان از پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی بازدید و با رئیس پژوهشگاه دیدار و گفتگو کرد.
بازدید مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان از پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، به‌منظور فراهم کردن بسترهای مناسب جهت جذب دانشجویان خارجی در پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، دکتر عبدالحمید علیزاده مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان، با دکتر علی شریف نژاد رئیس پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر شریف نژاد با ابراز خرسندی از حضور دکتر عبدالحمید علیزاده در پژوهشگاه، ضمن معرفی توانمندی و ظرفیت‌های پژوهشگاه تربیت‌بدنی در خصوص اجرای طرح‌های پژوهشی و خدمات علمی و آزمایشگاهی در حوزه ورزش در سطح کشور و همچنین ارائه طرح‌های پژوهشی و استارت آپ ها و فناوری‌های پژوهشگاه، گزارش کاملی از فعالیت‌های صورت گرفته طی سال‌های اخیر و اهم اقدامات انجام‌شده در سال 98 و از ابتدای سال 99 تاکنون و برنامه‌های پیش روی پژوهشگاه را ارائه داد.

دکتر شریف نژاد در این جلسه با اشاره به اینکه پژوهشگاه تربیت‌بدنی برای ارتقای وجهه بین‌المللی اهتمام ویژ‌ه‌ای دارد، با ارائه ظرفیت‌های پژوهشگاه درزمینه جذب دانشجویان خارجی از مدیرکل امور دانشجویان درخواست کرد همکاری‌های لازم در این زمینه با پژوهشگاه صورت گیرد.

دکتر علیزاده نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های صورت گرفته در پژوهشگاه، ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک همکاری‌های لازم درزمینه جذب دانشجویان خارجی در مقطع تحصیلات تکمیلی در پژوهشگاه انجام شود.

در ادامه این دیدار مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه علوم ورزشی با امکانات موجود، خدمات عمومی و تخصصی قابل‌ارائه در آن و نحوه ارائه خدمات مختلف تخصصی در پژوهشگاه آشنا شد.
 

کلید واژه ها: پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی سازمان امور دانشجویان دکتر علی شریف نژاد دکتر عبدالحمید علیزاده


نظر شما :