مهلت ارسال مقاله: ۳۰ مهرماه ۱۴۰۲

اولین همایش ملی ورزش زورخانه‌ای، کشتی پهلوانی و هنر مرشدی برگزار می‌شود

۰۸ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۰:۵۵ کد : ۱۹۴۹ سایر اخبار اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۵۵۹
«فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی»، نخستین همایش ملی ورزش زورخانه‌ای، کشتی پهلوانی و هنر مرشدی را در آبان ماه سال جاری به‌ صورت حضوری در تهران برگزار می‌کند.
اولین همایش ملی ورزش زورخانه‌ای، کشتی پهلوانی و هنر مرشدی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، اولین همایش ملی ورزش زورخانه‌ای، کشتی پهلوانی و هنر مرشدی، توسط «فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران» و با همکاری «پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و «دانشگاه تهران» در تاریخ 23 آبان ماه 1402، با حضور جمعی از پیشکسوتان، صاحب‌نظران و چهر‌ه‌های برجسته این حوزه به میزبانی دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

محورهای همایش

  • مدیریت و سیاست‌گذاری در ورزش زورخانه‌ای
  • فیزیولوژی ورزشی و ارتقای عملکرد ورزشکاران
  • بیومکانیک، آسیب‌شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی
  • رفتار حرکتی و روان‌شناسی ورزشی

تاریخ‌های مهم

مهلت ارسال مقاله: 30 مهر ماه 1402

اعلام نتایج داوری: 15 آبان ماه 1402

لازم به ذکر است، این همایش با هدف ارائه مقالات تخصصی در محورهای مذکور (با رویکرد ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی) و فراهم‌سازی بستری جهت بحث و بررسی پیرامون چالش‌ها و مسائل روز این رشته ورزشی از سوی متخصصان و جامعه علمی برگزار می‌شود. همچنین، فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در نظر دارد به صورت ویژه از تحقیقات پژوهشگران در موضوعات مرتبط با این رشته، حمایت (مادی و معنوی) به عمل آورد.

اعضای هیأت علمی و استادان دانشگاه، پژوهشگران، دانشجویان، ورزشکاران و کلیه علاقه‌مندان می‌توانند جهت ارسال مقاله به سایت مرکز آموزش علمی کاربردی فدراسیون به آدرس لینک: www.fpzi-uast.ac.ir مراجعه و یا از طریق پست الکترونیکی به نشانی fpziuast@gmail.com آثار خود را به‌ صورت مستقیم ارسال نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مذکور مراجعه و یا با شماره تلفن: 88306288-021 تماس حاصل نمایند.

 

انتهای خبر/


نظر شما :