دوره آموزشی مجازی رویکرد NASM در طراحی تمرینات اصلاحی برگزار می شود.

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۹ کد : ۶۶۸ آخرین اخبار اخبار کارگاه ها و دوره ها
تعداد بازدید:۳۴۵۲
به همت پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و با همکاری انجمن علمی رشته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی کشور، دوره آموزشی با عنوان " رویکرد NASM در طراحی تمرینات اصلاحی " با هدف دانش‌افزایی دانشجویان، مربیان و علاقه‌مندان به حوزه حرکات اصلاحی و تجویز تمرین از تاریخ ۶ لغایت ۸ اسفند ۹۹ (به‌صورت وبینار ) برگزار خواهد شد.
دوره آموزشی مجازی رویکرد NASM در طراحی تمرینات اصلاحی برگزار می شود.

به همت پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و با همکاری انجمن علمی رشته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی کشور، دوره آموزشی با عنوان " رویکرد NASM در طراحی تمرینات اصلاحی " با هدف دانش‌افزایی دانشجویان، مربیان و علاقه‌مندان به حوزه حرکات اصلاحی و تجویز تمرین از تاریخ 6 لغایت 8 اسفند 99 (به‌صورت وبینار) برگزار خواهد شد.
رویکرد NASM که توسط کالج ملی طب ورزش امریکا ایجاد شده، یکی از کاربردی ترین و جامع ترین روشهای طراحی و تجویز تمرینات حرکت اصلاحی برای اختلالات اسکلتی عضلانی است. در این دوره که به مدت سه روز و با تدریس اساتید جوان دانشگاه های مختلف برگزار می شود، شرکت‌کنندگان مباحثی همچون: اهمیت پاسچر و عوامل موثر بر آن، تحوه ارزیابی های ایستای پاسچر، مبانی عدم تعادل عضلانی و نظریه های پاتوکینزیولوژی و کینزیوپاتولوژی اختلالات اسکلتی عضلانی، روشهای ارزیابی پویا در ناهنجاریهای قامتی، اندازه گیری قدرت عضلانی و دامنه حرکتی مفاصل و در نهایت طراحی و تجویز تمرینات اصلاحی برای ناهنجاری های اندام فوقانی وتحتانی  را فرا می‌گیرند.
از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوره صدور گواهینامه معتبر و مشترک از پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و انجمن علمی رشته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی است. آقایان دکتر محمدرضا سیدی، دکتر حامد عباسی، دکتر سید محمد حسینی، دکتر رحمان شیخ حسینی و دکتر محمد رحیمی مباحث دوره را ارائه خواهند نمود.
  شایان‌ذکر است شرکت در این دوره محدود بوده و اولویت با دانشجویان رشته حرکات اصلاحی و دبیران تربیت بدنی شاغل در مراکز حرکت اصلاحی وزارت آموزش و پرورش می باشد.
علاقه‌مندان می‌توانند به منظور ثبت نام به سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به آدرس www.ssrc.ac.ir/farhangi مراجعه و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن:  88747884 -021 داخلی 419 و شماره همراه: 09394031586 تماس حاصل نمایند.

برای ثبت نام در این دوره کلیک کنید

کلید واژه ها: اصلاحی حرکات اصلاحی دوره دکتر ورزشی علوم ورزشی بدنی علوم ورزشی تربیت بدنی علوم ورزشی حرکات عضلانی


نظر شما :