دومین دوره ضیافت اندیشه استادان با عنوان معرفت‌شناسی اسلامی سطح ۱ ـ ویژه متخصصان گروه علوم پایه برگزار شد

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۳ کد : ۴۴۴ آخرین اخبار اخبار کارگاه ها و دوره ها
تعداد بازدید:۵۲
پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دومین دوره آنلاین ضیافت اندیشه استادان با موضوع معرفت‌شناسی اسلامی سطح یک را برگزار کرد
دومین دوره ضیافت اندیشه استادان با عنوان معرفت‌شناسی اسلامی سطح ۱ ـ ویژه متخصصان گروه علوم پایه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، دومین دوره ضیافت اندیشه استادان به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی با نظارت مرکز هم‌اندیشی استادان و با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خوارزمی، در روزهای شنبه و یکشنبه چهارم و پنجم مردادماه، به‌صورت وبینار برای اعضای هیأت علمی گروه علوم پایه برگزار شد.

این وبینار با موضوع تخصصی معرفت‌شناسی اسلامی و با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عبدالحسن افتخاری، استاد حوزه و دانشگاه به‌عنوان مدرس دوره، دکتر فریبا محمدی «معاون فرهنگی و اجتماعی»، دکتر حسین زارعیان «مدیر دوره» و مشارکت آنلاین جمعی از اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد.

دوره مذکور باهدف ارتقای علمی، نگرشی و مهارتی اعضای هیأت علمی درزمینهٔ معرفت‌شناسی اسلامی برگزار و مدرس این دوره بر اساس سرفصل‌های مصوب، درزمینهٔ چیستی و خاستگاه دین، ضرورت دین الهی، روش صحیح فهم دین، عقل و دین، علم و دین و علم دینی توضیحاتی جامعی را برای حاضران ارائه دادند.

همچنین در پایان کارگاه، برخی از شرکت‌کنندگان در ارتباط با مباحث مطرح‌شده، سؤالاتی را مطرح کردند که حجت‌الاسلام‌والمسلمین افتخاری، سؤالات مطرح‌شده را پاسخ داد.

شایان‌ذکر است، این دوره معرفت‌افزایی در قالب طرح ضیافت اندیشه استادان و مختص اعضای هیأت علمی سراسر کشور و مطابق موضوع ماده یک آئین‌نامه‌ ارتقا است و نظر به استقبال علاقه‌مندان از این دوره‌ها، مخاطبان در حوزه‌های علوم ورزشی، علوم انسانی، علوم پایه و فنی و مهندسی گروه‌بندی‌شده و دوره‌های بعدی در 14 و 15 مردادماه برگزار خواهند شد.
 

کلید واژه ها: دومین دوره ضیافت اندیشه استادان معرفت‌شناسی اسلامی سطح 1 پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه خوارزمی


نظر شما :