اعلام نتایج نهایی داوری مقالات دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴ کد : ۲۸۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۸۴
مقالات ارائه‌شده به دبیر خانه دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی داوری و نتایج نهایی آن اعلام شد.
اعلام نتایج نهایی داوری مقالات دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی، از تعداد 672  عنوان مقاله دریافت شده توسط دبیرخانه همایش،تعداد 51 مقاله ناقص و خارج از محورهای همایش، حذف و 621 مقاله در فرایند داوری قرارگرفته و به‌تناسب گرایش تحصیلی نویسندگان و محورهای همایش توسط گروه‌های تخصصی پژوهشگاه برای 415 نفر کمیته علمی که از اعضاء هیئت‌علمی دانشگاه‌های کشور بوده و داوران باتجربه و خبره مرتبط با موضوع مقالات بودند ارسال شد.
هر مقاله برای 3 داور ارسال و نتایج داوری بر اساس بررسی امتیاز کسب‌شده مقاله و بررسی کمیته علمی همایش جمع‌بندی شد. نویسندگان مقالات، نتایج یافته‌های پژوهشی خود را در 9 موضوع اصلی زیر ارسال کردند.
1-    حوزه تغذیه وفیزیولوژی ورزشی (168 مقاله)
2-    حوزه مدیریت ورزشی (151 مقاله)
3-    حوزه آسیب‌شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی (95 مقاله)
4-    حوزه رفتار حرکتی (70 مقاله)
5-    حوزه روان‌شناسی ورزشی (55 مقاله)
6-    حوزه بیومکانیک ورزشی (49 مقاله)
7-    حوزه فلسفه و جامعه‌شناسی ورزشی (15 مقاله)
8-    حوزه توسعه فناوری ورزشی برای زندگی فعال (13 مقاله)
9-    حوزه ورزش و رسانه (5 مقاله)

کلیه افرادی که مقالات آنها به صورت سخنرانی و پوستر پذیرفته شده است، باید حداکثر تا روز پنج‌شنبه 24 بهمن ماه با مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت همایش، نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است عدم تکمیل فرایند ثبت‌نام به منزله انصراف می باشد.
در صورتی که پس از تاریخ 24 بهمن ماه صورتحساب پرداخت شود، هزینه صورتحساب 30 درصد افزایش قیمت خواهد داشت و با توجه به اینکه فرآیند آماده‌سازی کتابچه و سی‌دی همایش از تاریخ 30 بهمن ماه آغاز خواهد شد، بنابراین مقالاتی که صورتحساب آنها پس از پایان بهمن ماه پرداخت شود، امکان درج در کتابچه و سی‌دی همایش را نخواهند داشت.
شایان‌ذکر است،به زودی برنامه زمان بندی دقیق پنل های مختلف همایش، کارگاه ها و سایر برنامه های جانبی همایش از طریق سایت همایش اعلام می گردد.

دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی در تاریخ 14 و 15 اسفندماه ‌ سال 1398 با حضور استادان، صاحب‌نظران، پژوهشگران، دانشجویان و اندیشمندان داخلی و خارجی توسط پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان حوزه علوم ورزشی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت همایش به نشانی 12thcong.ssrc.ac.ir   از آخرین اخبار این همایش مطلع و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌های: 88747884-88747632 داخلی 220 دبیرخانه همایش تماس حاصل نمایند

 

کلید واژه ها: نتایج نهاییداوری مقالاتدوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی14 و 15 اسفندماهسال 1398پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی


نظر شما :