کد خبر: 33802 تاریخ انتشار : 1397/2/4-13:0:47

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی برگزار می‌شود
یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی اردیبهشت‌ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی با شعار ورزش، جامعه پویا، توسعه پایدار و باهدف گرد هم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش، جهت هم‌اندیشی، تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه‌ای و کاربردی و حرکت در راستای تأمین نیازهای جامعه با حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی و 13 نفر از دانشمندان خارجی در تاریخ 22 و 23 اردیبهشت‌ماه 97 توسط پژوهشگاه علوم ورزشی در دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار خواهد شد.
در این همایش از تعداد 725 عنوان مقاله دریافت شده توسط دبیرخانه یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی،510 مقاله به‌صورت سخنرانی و پوستر پذیرفته شدند
مقالات دریافتی به شرح زیر است:
 رفتار حرکتی
روان‌شناسی ورزشی
فیزیولوژی و تغذیه ورزشی
تربیت‌بدنی و ورزش دانش‌آموزی
بیومکانیک، مهندسی و فناوری ورزشی
آسیب‌شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی
مدیریت، ارتباطات، اقتصاد و گردشگری ورزشی
جامعه‌شناسی، حقوق، تاریخ و فلسفه ورزشی
 
فرایند داوری مقالات توسط 208 داور از 51 دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی کشور انجام شد که بر اساس نظر داوران تعداد 510 مقاله برای ارائه به‌صورت سخنرانی و پوستر پذیرفته شدند.
یازدهمین همایش بین‌المللی علوم با مشارکت علمی و اجرایی وزارت ورزش و جوانان، معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش، آکادمی ملی المپیک، دانشگاه تربیت مدرس، فدراسیون‌ ورزش‌های همگانی، فدراسیون اسکواش، و انجمن حقوق ورزشی ایران و انجمن علمی آسیب‌شناسی و حرکات اصلاحی و... برگزار می‌شود.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به  وب سایت همایش  مراجعه نمایند.

©2019 All Rights Reserved