کد خبر: 35041 تاریخ انتشار : 1397/7/12-20:29:13

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

پژوهشگاه علوم ورزشی در نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی حضور خواهد داشت
پژوهشگاه علوم ورزشی در هفدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی حضوری فعال خواهد داشت
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، هفدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی (Sportex 2018)، از تاریخ 21 مهرماه 97 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. پژوهشگاه علوم ورزشی در این دوره از نمایشگاه  پر بارتر از سال های قبل به‌منظور معرفی آخرین دستاوردهای خود در حوزه فناوری ورزشی و تعامل علمی- اجرایی بیشتر با بخش تولیدی و صنعتی ورزش کشور، حضوری فعال خواهد داشت.
در این نمایشگاه جدیدترین فناوری‌های ورزشی ساخت داخل از قبیل سازه‌های تمرینی کراس فیت، پرچم ویبره داوری فوتبال، کفی طبی ورزشی، دستگاه اندازه‌گیری ضربان قلب، سرعت و شتاب، پنجه مصنوعی کربنی برای دویدن معلولان، روبات هوشمند توان‌بخشی اندام تحتانی، سیستم پرتابل شبیه‌ساز ورزش قایقرانی، وسایل تفریحی- ورزشی ویژه جشنواره‌ها و المپیادهای ورزشی در طی برگزاری این دوره از نمایشگاه در غرفه پژوهشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.
از دیگر اقدامات مهم پژوهشگاه در این نمایشگاه می‌توان به معرفی خدمات آزمایشگاهی و انجام آزمون پایش سلامت برای عموم بازدیدکنندگان، معرفی طرح‌های پژوهشی مبتنی بر فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی، معرفی همایش‌های ملی و بین‌المللی، ارائه آخرین کتاب‌ها و نشریات علمی- پژوهشی انتشارات پژوهشگاه، مشاوره درزمینهٔ فرایندهای ثبت اختراعات ورزشی و همچنین مشاوره تخصصی اعضای هیات علمی پژوهشگاه علوم ورزشی اشاره کرد.
نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی به‌عنوان مهمترین و بزرگترین نمایشگاه در حوزه محصولات و خدمات ورزشی در کشور شناخته‌شده می‌باشد که هرساله تحت عنوان Sportex در تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه جدیدترین تجهیزات و وسایل ورزشی تولیدشده در بزرگترین و معتبرترین شرکت‌ها، کارخانه‌ها و تولیدی‌های داخلی و خارجی، شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ورزشی، توانمندی‌های فدراسیون‌های ورزشی و همچنین برنامه‌های مختلف ورزشی و آموزشی، ارائه و در معرض دید مسئولین و مقامات کشور، مدیران تربیت‌بدنی نهادها و ارگان‌ها و سایر علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
علاقه‌مندان برای بازدید از غرفه پژوهشگاه علوم ورزشی می‌توانند از تاریخ 21 الی 24 مهرماه از ساعت 9 صبح الی  17 عصر به نشانی: تهران- محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن 10 و 11 غرفه شماره 9 مراجعه نمایند.

©2018 All Rights Reserved