کد خبر: 32994 تاریخ انتشار : 1396/5/10-22:3:24

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

نشست صمیمانه ریاست پژوهشگاه علوم ورزشی با معاونان، اعضای هیئت‌علمی و مدیران پژوهشگاه
نشست صمیمانه دکتر رضا قراخانلو رئیس پژوهشگاه علوم ورزشی با معاونان،اعضای هیئت علمی و مدیران در محل پژوهشگاه علوم ورزشی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، دکتر قراخانلو در جمع حاضران ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) با ابراز خوشحالی از فرصت به‌دست‌آمده اظهار داشت: برگزاری این جلسات که باهدف مشخص انجام می‌شود یکی از ابزارهای مهم برای پیشبرد بهینه امور      پژوهشگاه است. با توجه به‌سرعت بالای تحولات علمی و با عنایت به وظایف سنگینی که بر عهده پژوهشگاه است نیازمند آن هستیم که در تمام زمینه‌ها اعم از حوزه فناوری ورزشی،طرح‌های پژوهشی، دوره‌ها و کارگاه‌ها،کتب و نشریات علمی و همایش‌ها بطور دایمی به ارزیابی فعالیت‌ها و بهینه‌سازی آنها توجه داشته باشیم. تعدادی از مدیران فعال و گرامی پژوهشگاه هم مسئولیت را به سایر مدیران پرتلاش و ارجمند تحویل می‌دهند که برای مدیران قبلی آرزوی موفقیت وسلامت  داشته و از زحمات بی‌شائبه آن‌ها تشکر می‌کنیم و برای مدیران جدید هم‌آرزوی توفیق داریم و امور پژوهشگاه باهمت نیروهای انسانی خوبی که داریم باید هرروز بهتر از دیروز به‌پیش برود.
در ادامه این نشست دکتر قراخانلو مدیران تازه‌نفس و جایگزین واحدهای مربوطه را معرفی کرد ایشان هدف این جابجایی را فراهم نمودن بستر مناسب برای اعضای هیات علمی پژوهشگاه در جهت ارتقای سطح علمی و پرداختن به کارهای پژوهشی بیشتر دانست و اظهار کرد امیدوارم تغییرات انجام‌شده فرصت مناسبی برای نیل به این هدف باشد.
سپس معاونان پژوهشی، اداری مالی و فرهنگی پژوهشگاه ضمن ارائه گزارش کوتاهی از معاونت‌های مربوطه از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته مدیران قبلی قدردانی نموده و بر ضرورت تقویت بیش‌ازپیش همدلی و روحیه تعاون نزد همکاران با مدیران جدید تأکید کردند.
در پایان جلسه تنی چند از کارکنان پژوهشگاه نظرات و  درخواست‌های خود را مطرح نموده و مقررشده سازوکارهای مناسب برای مرتفع شدن مشکلات از طریق واحدهای مربوطه ارائه شود.  
©2018 All Rights Reserved