کد خبر: 31938 تاریخ انتشار : 1395/4/27-15:0:9

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

سی و دومین دوماهنامه « مطالعات مدیریت ورزشی » منتشر شد
سی و دومین شماره دوماهنامه نشریه علمی- پژوهشی «مطالعات مدیریت ورزشی» از سوی واحد نشر پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی منتشرگردید.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، مقالات متعددی مانند: گردشگری ورزشی و اثرات اقتصادی آن بر جوامع میزبان-  طراحی و تدوین شاخص های انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران- طراحی مدل جانشین پروری در فدراسیون های منتخب ورزشی ایران - پوشش خبری رشته های ورزشی در مطبوعات پرشمارگان سراسری کشور- تدوین برنامه استراتژیک انجمن علمی مدیریت ورزشی- حمایت مالی و رابطه آن با وفاداری مشتریان در این نشریه به چاپ رسیده است.
از دیکر  مقالات چاپ شده در این نشریه می توان به : بررسی شایستکی های شغلی مدیران باشگاه های اصفهان- ارزیابی عملکرد ایران در بازی های المپیک در مقایسه با رقبا - حوزه های به کار گیری داوطلبان در ورزش شهروندی و ارزیابی عملکرد 360 درجه اساتید تربیت بدنی خراسان اشاره کرد.
 شایان ذکر است ، سی و دومین شماره دوماهنامه نشریه علمی- پژوهشی مطالعات مدیریت ورزشی به قیمت: 75،000 ریال به تازگی از سوی واحد انتشارات پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی راهی بازار نشر شده ‌است.


علاقه مندان براي دريافت نسخه PDF مقالات مي توانند  به سامانه نشريه مدیریت ورزشي مراجعه نموده و همچنين براي دريافت نسخه چاپي نشريه با آدرس journal@ssrc.ac.ir مکاتبه نمايند.
©2017 All Rights Reserved