کد خبر: 33696 تاریخ انتشار : 1396/11/23-14:52:42

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

سومین جایزه بین‌المللی پژوهشگاه علوم ورزشی برگزار می‌شود
پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سومین جایزه بین‌المللی پژوهشگاه علوم ورزشی را در اسفندماه برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، سومین جایزه بین‌المللی پژوهشگاه علوم ورزشی با عنوان «ایده‌های خلاقانه در طراحی جشنواره‌های موضوعی بازی‌های حرکتی کودکان» برگزار می‌شود.
این مسابقه باهدف تنوع‌بخشی به برنامه‌های بازی و ورزش کودکان از طریق شناسایی ایده‌های خلاقانه در طراحی یک مجموعه بازی حرکتی با یک موضوع خاص و تقویت و پرورش خلاقیت و نوآوری والدین، مربیان و دست‌اندرکاران حوزه کودک در خصوص طراحی بازی‌های حرکتی برپا می‌شود.
در این جشنواره بازی‌های ارائه‌شده حتماً باید بر تقویت انواع مهارت‌های حرکتی پایه کودکان (مهارت‌های جابجایی، کنترل شی، تعادلی و.) و همچنین آمادگی جسمانی و حرکتی تأکید کند، توجه به حفظ ایمنی و سلامت کودکان هنگام بازی ارائه‌شده یکی دیگر از ضرورت‌های ارائه طرح به این جشنواره است.
همچنین بازی‌ها برای دامنه سنی 3 تا 5 سال و یا 5 تا 7 سال طراحی‌شده است درنتیجه ایده پرداز باید دامنه سنی هدف خود را مشخص نماید.
از دیگر مشخصات بازی‌های طراحی‌شده این است که علاوه بر تقویت رشد مهارت‌های حرکتی و آمادگی جسمانی بتواند به ابعاد دیگر رشد مانند رشد اجتماعی، شناختی، هیجانی و عاطفی و ... کودکان کمک کند
آخرین‌مهلت ارسال ایده‌ها 2 اسفند ماه و زمان اعلام نتایج 6 اسفندماه 96 و زمان اهدای جوایز 9 اسفندماه در افتتاحیه دومین دوره بین‌المللی بازی و ورزش کودکان – تهران خواهد بود.
فرم پیشنهاد طرح را دانلود و پس از تکمیل به آدرس ایمیل newideasplay@gmail.com ارسال نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02188747795 داخلی 411 دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی تماس حاصل نمایند.
 


دریافت فرم
 


©2019 All Rights Reserved