کد خبر : 33815 تاریخ انتشار : 1397/2/24-15:30:32
یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی به کار خود پایان داد
یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی روز یکشنبه 23 اردیبهشت‌ماه به کار خود پایان داد
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33815
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی آیین اختتامیه "یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی" در جمع پژوهشگران، دانشجویان، صاحب‌نظران علوم ورزشی و اساتید برجسته داخلی و خارجی  پس از دو روز فعالیت، روز یکشنبه 23 اردیبهشت‌ماه 97 انجام شد.
در ابتدای این مراسم، دکتر علی شریف نژاد معاون علمی همایش، پس از قدردانی از زحمات تمامی مسئولان،دست اندرکاران و مشارکت کنندگان در  برگزاری همایش، گزارش کوتاهی از یازدهمین همایش بین‌المللی ارائه داد و در ادامه، مهمانان خارجی توسط اعضای هیات رئیسه پژوهشگاه و دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش مورد تجلیل قرار گرفتند.
  
سپس مقاله‌های برتر بخش سخنرانی و پوستر به شرح زیر معرفی شدند.
مقاله‌های برتر بخش سخنرانی عبارتند از:
"سمانه شیر خانی" در گرایش فیزیولوژی و تغذیه ورزشی،"طهماسب شیروانی" در گرایش مدیریت، ارتباطات، اقتصاد و گردشگری ورزشی،"نصرت اله هدایت پور" در گرایش بیومکانیک و مهندسی ورزشی،"محمدصادق رفعت "در گرایش روان‌شناسی ورزشی،"ایوب هاشمی" در گرایش رفتار حرکتی،"زهرا تسلیمی" در گرایش تربیت‌بدنی و ورزش دانش‌آموزی،"فاطمه قمصری"در گرایش جامعه‌شناسی، حقوق، تاریخ و فلسفه ورزشی و " محمدرضا هاتفی " در گرایش آسیب‌شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی.
همچنین در قسمت ارائه‌دهندگان پوستر،
"محمد افشون پور" در گرایش فیزیولوژی و تغذیه ورزشی،"لیلا پور رحمانی" در گرایش مدیریت، ارتباطات، اقتصاد و گردشگری ورزشی،"فهیمه خوشمرام" در گرایش بیومکانیک و مهندسی ورزشی،"ذبیح اله شعبانی" در گرایش روان‌شناسی ورزشی،" مهدی علی‌نقی پور" در گرایش رفتار حرکتی،" راضیه زارع"در گرایش تربیت‌بدنی و ورزش دانش‌آموزی،"روح اله عسگری" در گرایش جامعه‌شناسی، حقوق، تاریخ و فلسفه ورزشی،و همچنین " لیلا یوز باشی" در گرایش آسیب‌شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی دیگر نفرات برتر بخش پوستر معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
دریازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی، از تعداد 725 عنوان مقاله دریافت شده توسط دبیرخانه همایش510 مقاله به‌صورت سخنرانی و پوستر پذیرفته شدند.
 

 فرایند داوری مقالات توسط 208 داور از 51 دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی کشور انجام شد که بر اساس نظر داوران تعداد 510 مقاله برای ارائه به‌صورت سخنرانی و پوستر پذیرفته شدند.
 
شایان ذکر است این همایش توسط پژوهشگاه علوم ورزشی و با مشارکت علمی و اجرایی وزارت ورزش و جوانان، معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش، آکادمی ملی المپیک، دانشگاه تربیت مدرس، فدراسیون‌ ورزش‌های همگانی، فدراسیون اسکواش و انجمن حقوق ورزشی ایران و انجمن علمی آسیب‌شناسی و حرکات اصلاحی برگزار گردید.