کد خبر : 33630 تاریخ انتشار : 1396/9/27-10:24:1
کسب عنوان غرفه برتر توسط پژوهشگاه علوم ورزشی در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار
پژوهشگاه علوم ورزشی برای چهارمین سال متوالی موفق به اخذ عنوان "غرفه برتر" در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور شد.
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33630

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، آیین اختتامیه هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در روز یکشنبه 26 آذرماه 96 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد و بر اساس ارزیابی عملکرد مراکز حاضر در نمایشگاه، غرفه پژوهشگاه علوم ورزشی برای چهارمین سال پیاپی به‌عنوان غرفه برتر معرفی شد.
در این نمایشگاه همچنین طرح پژوهشی آزمایشگاه در کفش (lab in a shoe) به عنوان یکی از محصولات فناورانه پژوهشگاه در غرفه وزارت علوم،تحقیقات و فناوری رونمایی شد و مورد بازدید جناب آقای دکتر ستاری معاون علمی وفناوری رئیس جمهور وجناب آقای دکتر غلامی وزیر علوم قرار گرفت.
در این دوره، پژوهشگاه علوم ورزشی با ثبت 12 عنوان طرح تحقیقاتی با محوریت فناوری‌های ورزشی در سامانه فن بازار نمایشگاه حضوری چشمگیر و فعال داشت. همچنین در این دوره از مرکز نوآوری و فن‌آوری‌های ورزشی پژوهشگاه رونمایی شد و فراخوان آن در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت.
پژوهشگاه علوم ورزشی در طی برگزاری نمایشگاه خدمات قابل‌توجهی را در قالب مشاوره‌های تخصصی فعالیت بدنی و انجام آزمون‌های ترکیب بدنی، ارائه بروشور به بازدیدکنندگان از نمایشگاه ارائه نمود که مورد استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان قرار گرفت.
همچنین در مراسم اختتامیه نمایشگاه تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین پژوهشگاه علوم ورزشی و وزارت ورزش و جوانان با حضور وزیر علوم، وتنی چند از روسای دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی به امضا رسید.
کسب این موفقیت را به خانواده بزرگ علمی ورزش کشور، ریاست، معاونت‌ها اعضای هیات علمی، مدیران و کارمندان پژوهشگاه علوم ورزشی تبریک می‌گوییم.
 

گزارش تصویری نمایشگاه بزودی