کد خبر : 32628 تاریخ انتشار : 1395/8/17-16:48:30
نماینده موسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAd) با رئیس پژوهشگاه علوم ورزشی دیدار کرد.
دکتر اشتوکل نماینده موسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAd) به اتفاق مهندس مالکی با دکتر رضا قراخانلو رئیس پژوهشگاه علوم ورزشی دیدار و گفتگو کرد.
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/32628
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، این جلسه به‌منظور ایجاد بسترهای مناسب برای همکاری‌های علمی تحقیقاتی بین‌المللی میان پژوهشگاه علوم ورزشی و موسسه (DAD) با حضور دکتر رضا قراخانلو رئیس پژوهشگاه، دکتر امين غلامي سرپرست پژوهشکده علوم رفتاري و سرپرست گروه همکاری‌های بین‌الملل و دکتر شریف نژاد مدیر آزمایشگاه و مسئول کارگروه علوم ورزشی ایراسا در محل پژوهشگاه برگزار شد.


در ابتدای این دیدار رئیس پژوهشگاه ضمن خوش آمد گویی، اهم اقدامات علمی تحقیقاتی انجام شده پژوهشگاه را معرفی و برنامه های آتی پژوهشگاه را که شامل گسترش همکاری های بین المللی، برگزاری کارگاه های بین المللی و همچنین برگزاری دهمین همایش بین المللی علوم ورزشی را به وی اعلام کرد.
سپس دکتر اشتوکل با ابراز خوشحالی از این دیدارو حضور در پژوهشگاه، اعلام کرد، موسسه مذکور آمادگی دارد در زمینه فراهم آوردن تسهیلات برای مشارکت دانشگاهیان آلمان و حضور آنها در ایران برای انجام پرژه های علمی مشترک، برگزاری کارگاه های آموزشی و همچنین مشارکت در برگزاری دهمین همایش بین المللی علوم ورزشی با پژوهشگاه همکاری نماید.
وی همچنین آمادگی این موسسه را برای مساعدت به اساتید و دانشجویان ایرانی برای استفاده از فرصت های علمی در آلمان نیز اعلام کرد.


دکتر اشتوکل در این دیدار همچنین از آزمایشگاه پژوهشگاه علوم ورزشی بازدید کرد. در این بازدید دکتر شریف نژاد ضمن معرفی خدمات آزمایشگاه بیومکانیک، آسیب شناسی، رفتارحرکتی و فیزیولوژی ورزشی از توانمندی ها و پتانسیل انجام کار در حوزه تحقیقات علوم ورزشی توضیحات جامعی به وی ارائه نمود.
در پایان این دیدار مقرر شد برای تحقق اهداف، چند برنامه هدفمند و مشخص که مورد نیاز کشور است اقدام لازم بعمل آید.