کد خبر : 35145 تاریخ انتشار : 1397/8/7-12:26:49
نشست فعالان حوزه بازی و ورزش کودکان استان تهران برگزار شد
نشست فعالان حوزه بازی و ورزش کودکان استان تهران در محل پژوهشگاه علوم ورزشی برگزار شد
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/35145
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، نشست فعالان حوزه بازی و ورزش کودکان استان تهران توسط کمیته بازی و ورزش هیات ورزش‌های همگانی استان تهران باهدف تقویت و هدفمند سازی فعالیت مربیان بازی و ورزش استان تهران و بهره‌مندی از ظرفیت‌های اجرایی و علمی آنها در برنامه‌های کمیته به میزبانی پژوهشگاه علوم ورزشی برگزار شد.
 دکتر امین غلامی عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم ورزشی و رئیس کمیته بازی و ورزش کودکان در خصوص فعالیت‌های انجام‌شده در هفته ملی کودک مانند حضور فعال در جشنواره کودک در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برنامه‌ریزی و اجرای پویش خیرخواهانه توپ من، توپ تو گزارشی را ارائه داد. سپس حاضران در این نشست پیرامون فعالیت‌های خود در حوزه بازی و ورزش کودکان و فرصت‌ها و موانع و چالش‌های فعالیت به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.
در ادامه این جلسه دکتر صالح رفیعی عضو هیات علمی پژوهشگاه و رئیس انجمن بازی‌ها و ورزش کودکان فدراسیون ورزش‌های همگانی در خصوص برنامه‌های پیش روی انجمن و لزوم همکاری و همدلی فعالین در استان‌های مختلف مطالبی را عنوان کرد. در انتها از علاقه‌مندان دعوت شد در صورت تمایل برای فعالیت در بخش‌های زیرمجموعه کمیته بازی و ورزش استان تهران مانند آموزش، پژوهش، برگزاری رویداد، روابط عمومی اعلام آمادگی کنند.