کد خبر : 33166 تاریخ انتشار : 1396/6/5-18:13:55
یک دوره مسابقه دارت به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در پژوهشگاه برگزار شد
یک دوره مسابقه دارت به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در پژوهشگاه علوم ورزشی برگزار شد
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33166
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه و به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یا دو خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر و باهدف ایجاد شورونشاط در بین کارکنان روز یکشنبه 5 شهریورماه یک دوره مسابقه دارت در دو بخش آقایان و بانوان با حضور جمع کثیری از اعضای هیئت‌علمی، مدیران و کارکنان پژوهشگاه برگزار شد.
این دوره از مسابقات که برای اولین بار پس از استقرار پژوهشگاه در تهران برگزار شد، مورد استقبال چشمگیر کارکنان پژوهشگاه قرار گرفت در این مسابقه بیش از 45 نفر شرکت داشتند که در بخش آقایان دکتر صالح رفیعی مقام نخست، مهدی قاسمی نفر دوم ،سعید عبادی سوم و دکتر محسن اسمعیلی به مقام چهارم رسید.
همچنین  در بخش بانوان دکتر ملیحه نعیمی کیا اول شد دکتر معصومه هلالی زاده به مقام دوم رسید و سمیرا غلامیان رتبه سوم این مسابقات را به خود اختصاص داد.
در پایان این مسابقه لوح تقدیر و هدایای ویژه‌ای به نفرات برگزیده در دو بخش از طرف دکتر کردی معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه اهداء شد.
از نکات قابل‌توجه این مسابقه حضور گرم و صمیمی معاونان فرهنگی و اجتماعی و پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه در بین شرکت‌کنندگان بود که شور و هیجان در این مسابقه را دوچندان کرد.