کد خبر : 35249 تاریخ انتشار : 1397/10/2-7:39:36
مراسم "یلدای کارآفرینان استارت‌آپی ایران" برگزار شد+گزارش تصویری
سومین مراسم "یلدای کارآفرینان استارت‌آپی ایران" برگزار شد
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/35249
 به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، سومین مراسم "یلدای کارآفرینان استارت‌آپی ایران" روز چهارشنبه ۲۸ آذرماه ۹۷ در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد. در این گردهمایی بنیان‌گذاران و مدیران استارت‌آپ‌های شناخته‌شده ازجمله دیجی‌کالا، علی‌بابا، اسنپ، تپ سی، الوپیک، نت برگ، تخفیفان، شیپور، بامیلو و … به‌عنوان سخنران در پنل‌ها و گفت‌وگوهای متنوع، داغ، چالش‌برانگیز و آموزشی حضور داشتند و همراه بابیان تجربیات و دستاوردهای خود به مهم‌ترین سؤالات روز نیز پاسخ دادند.
همچنین دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و مهندس محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم مهمانان ویژه این مراسم بودند.
مرکز ملی نوآوری فناوری‌های ورزشی نیز برای اولین بار در نمایشگاهی که در حاشیه این رویداد برپاشده بود، حضوری فعال داشت و به معرفی آخرین برنامه‌های خود در حوزه فناوری ورزشی پرداخت که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.
آشنایی ایده پردازان و مخترعین حوزه علوم ورزشی با خدمات مرکز نوآوری ازجمله نحوه پذیرش استارت آپ ها، انواع حمایت‌های مالی و معنوی، امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود، خدمات کارگاهی و آزمایشگاهی و معرفی واحدهای فناور مستقر ازجمله اقدامات صورت گرفته مرکز ملی نوآوری فناوری‌های ورزشی بود.
شایان‌ذکر است مراسم "یلدای کارآفرینان استارت‌آپی ایران" بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین رویداد دورهمی استارت‌آپی کشور می‌باشد، که هرسال با حضور جمعی از مدیران و فعالان اکوسیستم استارت‌آپی کشور ازجمله استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و نوآوری برگزار می‌گردد.