کد خبر : 32821 تاریخ انتشار : 1395/12/7-22:12:28
مراسم اهدای جوایز دومین جایزه بین المللی پژوهشگاه علوم ورزشی برگزار شد
مراسم اهدای جوایز دومین جایزه بین المللی پژوهشگاه علوم ورزشی با عنوان"ایده های برتر در خصوص بازی های حرکتی کودکان با تاکید بر احترام به محیط زیست در محل پژوهشگاه علوم ورزشی برگزار شد.
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/32821
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، روز شنبه 7 اسفندماه 95 مراسم اهدای جوایز دومین جایزه بین المللی پژوهشگاه علوم ورزشی با عنوان ایده های برتر در خصوص بازی های حرکتی کودکان با تاکید بر احترام به محیط زیست با حضوردکتر امین غلامی عضو هیات علمی و دبیر کل مسابقه بین المللی پژوهشگاه و دکتر بحرینی رئیس موسسه بنیان کودک در جمع برندگان و شرکت کنندگان این جشنواره برگزار شد.
 در این دوره در مجموع 110 طرح از داخل و خارج کشور توسط دبیرخانه جشنواره دریافت شد که از این تعداد 98 طرح واجد شرایط توسط کمیته علمی انتخاب و برای داوری ارسال گردید. پس از ارزیابی های انجام شده، اسامی برندگان این دوره به شرح زیر اعلام شد.
نفر اول: خانم زهرا گلستانی – نام بازی: نجات دنیا
نفر دوم: آقای مهدی ناصری – نام بازی: جورچین پویا
نفر سوم: خانم فاطمه شهیدی- شیما شهیدی و احسان قربانی نام بازی: بچه های طبیعت
همچنین 6 طرح "شایسته تقدیر" انتخاب شدند که به شرح ذیل است:
طرح نگهبانان زمین – ارائه دهنده: خانم فهیمه ذوقی گنجعلی خانی
طرح دوست و دشمن طبیعت- ارائه دهنده: خانم گلاویژ کاشفی
طرح مربع زیست-  ارائه دهنده : آقای محمد خود
طرح بودارت - ارائه دهنده: آقای مهدی خزایی
پنتاتلون محیط زیستی- ارائه دهنده : خانم مینا ملائی
تفکیک زباله - ارائه دهنده : خانم وحیده توکلی
در حاشیه این جشنواره، کارگاه اصول برگزاری رویدادهای بازی و ورزش کودکان توسط دکتر امین غلامی برگزار شد و شرکت کنندگان با مباحثی همچون روند طبیعی رشد حرکتی کودکان ، عوامل موثر بر رشد حرکتی کودکان،نقش بازی های حرکتی در سلامت کودکان و معرفی بازی های خلاقانه آشنا شدند. در پایان این جشنواره جوایز نفرات برتر به آنان اهداء شد.