کد خبر : 35156 تاریخ انتشار : 1397/8/12-23:22:26
فراخوان جذب همکار در پروژه تحقیقاتی
پژوهشگاه علوم ورزشی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع تحصیلات تکمیلی رشته رفتار حرکتی را در پروژه‌های تحقیقاتی به عنوان کمک محقق به همکاری دعوت می‌نماید.
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/35156
 به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، به اطلاع دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع تحصیلات تکمیلی رشته رفتار حرکتی می‌رساند؛ پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به عنوان مرکز تحقیقاتی در حوزه علوم ورزشی در کشور در نظر دارد با همکاری دانشکده علوم ورزشی دانشگاه بازل سویس دو طرح پژوهشی در خصوص تدوین بسته‌های تمرینی- آموزشی بازی‌های حرکتی هدفمند " را اجرا نماید. دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع تحصیلات تکمیلی رشته رفتار حرکتی می‌توانند به عنوان کمک محقق در این پروژه تحقیقاتی مشارکت نموده و از مزایای مادی و معنوی مشارکت در یک طرح کلان بهره‌مند شوند.

افرادی که تمایل به همکاری در این طرح پژوهشی رادارند می‌بایست از ویژگی‌های زیر برخوردار باشند:
۱- دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع تحصیلات تکمیلی رشته رفتار حرکتی در استان تهران
۲- آشنایی کافی با آزمون‌های رشد حرکتی کودکان و طراحی بازی‌های حرکتی هدفمند
۳- تسلط کافی به زبان انگلیسی تخصصی
4- آشنایی کافی با روش تحقیق و گزارش‌نویسی علمی

متقاضیان می‌توانند رزومه (شامل اطلاعات فردی، تحصیلی، پژوهشی و اجرایی)، توصیه‌نامه استاد و مقالات به چاپ رسانده خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. افراد واجد شرایط پس از بررسی مدارک به مصاحبه علمی دعوت خواهند شد.
دکتر امین غلامی (مدیر پروژه): amingholami91@gmail.com
مزایای مشارکت در طرح
افرادی که به عنوان کمک محقق در این پروژه پذیرفته می‌شوند در صورت مشارکت فعال و مؤثر گواهی همکاری در طرح از طرف پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت نموده و همچنین بابت انجام کار محوله حق‌التحقیق دریافت خواهند کرد. میزان حق‌التحقیق بر اساس تجربه و توانایی فرد و پس از مصاحبه تعیین خواهد شد.
شایان‌ذکر است که ارسال تقاضانامه و مدارک یادشده به معنی استخدام رسمی نیست و صرف ارسال مدارک هیچ‌گونه تعهدی را برای مجری و یا پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایجاد نمی‌کند.