کد خبر : 33975 تاریخ انتشار : 1397/6/12-7:39:16
دکتر علی شریف نژاد به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی منصوب شد
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر علی شریف نژاد را به سمت "سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی" منصوب کرد.
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33975
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر علی شریف نژاد را به سمت "سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی" منصوب کرد.
در این حکم انتصاب خطاب به دکتر شریف نژاد آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری و معاون محترم وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان به موجب این حکم به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی منصوب می‌شوید.
از جنابعالی انتظار می‌رود با توکل به خداوند سبحان، برپایِ قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید و با همکاری اعضای هیئت‌علمی و کارکنان پژوهشگاه مأموریت‌ها و وظایف محوله را به نحو احسن به انجام رسانید.
بدین منظور شایسته است: استفاده بهینه از امکانات موجود را برای تحقق مأموریت‌های پژوهشگاه در صدر امور قرار دهید؛ با همکاری سایر مؤسسات آموزش عالی، ارگان‌ها و سازمان های دولتی و غیردولتی زمینه مناسب برای تولید دستاوردهای پژوهشی، نوآورانه و فناورانه در حوزه تربیت بدنی را فراهم سازید.
امیداست با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر امید در حفظ بیت‌المال بکوشید و نهایت اهتمام خویش را در اعمال سیاست‌های مؤثر در صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت مقررات مالی ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن پژوهشگاه به کار بندید.