کد خبر : 33096 تاریخ انتشار : 1396/5/22-10:27:20
دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی در ورزش برگزار شد
دوره آموزشی یک ‌روزه اقتصاد مقاومتی در ورزش توسط اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33096
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، به‌منظور آشنایی هر چه بیشتر مسئولان، کارشناسان و روسای هیات های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با مفهوم اقتصاد مقاومتی و چگونگی اجرای آن در محیط ورزش دوره آموزشی یک‌ روزه اقتصاد مقاومتی در ورزش توسط دکتر مصطفی افشاری عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم ورزشی در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
این کارگاه که با استقبال مناسب و با حضورمسئولان، کارشناسان و روسای هیات مای ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد، پیرامون مشکلات و چالش‌های پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی و راهکارهایی در جهت تسهیل آن در سازمان‌های ورزشی بحث و تبادل‌نظر شد.
برگزاری این دوره‌ها و کارگاه‌ها در جامعه به‌ویژه عرصه ورزش می‌تواند گره‌گشای مشکلات اقتصادی در حوزه ورزش باشد. چراکه ورزش یکی از مهم‌ترین حوزه‌های تأثیرگذار در عملی کردن اقتصاد مقاومتی است. سال 1395 به‌عنوان« اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل » از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان شعار سال انتخاب شد تا نشان دهد که مردم و مسئولان کشور باید در همه حوزه‌ها، موضوع اقتصاد مقاومتی را به‌عنوان سرلوحه کار خود مدنظر قرار دهند و در این زمینه، حوزه ورزش، به‌عنوان یک حوزه بسیار مهم و تأثیرگذار، نقش غیرقابل‌انکاری را به خود اختصاص داده است و یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود.