کد خبر : 33185 تاریخ انتشار : 1396/6/9-23:18:28
حضور پژوهشگاه علوم ورزشی در شانزدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی
پژوهشگاه علوم ورزشی در شانزدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی حضوری فعال خواهد داشت
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33185
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، در این دوره از نمایشگاه که از 13 الی 16 شهریور ماه  در مصلی بزرگ امام خمینی (ره ) برگزار خواهد شد، پژوهشگاه علوم ورزشی   به‌منظور معرفی آخرین دستاوردهای خود در حوزه فناوری ورزشی و تعامل علمی- اجرایی بیشتر با بخش تولیدی و صنعتی ورزش کشور، حضوری فعال خواهد داشت.
 در این نمایشگاه جدیدترین فناوری‌های ورزشی ساخت داخل که با همکاری پژوهشگاه علوم ورزشی در حال انجام است از قبیل استعداد یابی ژنتیکی ورزش،  سازه های تمرینی کراس فیت، سیستم ارتباط صوتی داوران فوتبال، کفی طبی ورزشی، انواعTRX و Sandbag و تخته‌های تعادل، دستگاه اندازه‌گیری ضربان قلب، سرعت و شتاب، پنجه مصنوعی کربنی برای دویدن معلولان، روبات هوشمند توان‌بخشی اندام تحتانی، سیستم پرتابل شبیه‌ساز ورزش قایقرانی، وسایل تفریحی- ورزشی ویژه جشنواره‌ها و المپیادهای ورزشی از اقدامات مهمی است که در طی برگزاری این دوره از نمایشگاه در غرفه پژوهشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.
از دیگر اقدامات پژوهشگاه در این نمایشگاه می‌توان به معرفی خدمات آزمایشگاهی و انجام آزمون پایش سلامت، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، معرفی طرح‌های پژوهشی مبتنی بر فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی،معرفی همایش‌های ملی و بین‌المللی، ارائه آخرین کتاب‌ها و نشریات علمی- پژوهشی انتشارات پژوهشگاه، مشاوره در زمینه فرایندهای ثبت اختراعات ورزشی و همچنین مشاوره تخصصی اعضای هیات علمی پژوهشگاه علوم ورزشی اشاره کرد.
 شایان ذکر است نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی به عنوان مهمترین و بزرگترین نمایشگاه در حوزه محصولات و خدمات ورزشی در کشور شناخته شده می باشد که هر ساله تحت عنوان Sportex در تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه جدیدترین تجهیزات و وسایل ورزشی تولید شده در بزرگترین و معتبرترین شرکت ها، کارخانه ها و تولیدی های داخلی و خارجی، شرکت های ارائه دهنده خدمات ورزشی، توانمندی های فدراسیون های ورزشی و همچنین برنامه های مختلف ورزشی و آموزشی، ارائه و در معرض دید مسئولین و مقامات کشور، مدیران تربیت بدنی نهادها و ارگان ها و سایر علاقه مندان قرار می گیرد.
علاقه‌مندان برای بازدید از غرفه پژوهشگاه می‌توانند از تاریخ 13 الی  16   شهریور‌ماه 1396  از ساعت 10 صبح الی 19 به نشانی: تهران- مصلی بزرگ امام خمینی(ره)، سالن E غرفه E06 مراجعه نمایند.