کد خبر : 33617 تاریخ انتشار : 1396/9/22-0:4:21
سرپرست معاونت پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه علوم ورزشی منصوب شد
طی حکمی از سوی رئیس پژوهشگاه علوم ورزشی سرپرست معاونت پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه منصوب شد.
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33617
 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، در پی درخواست دکتر محمدرضا کردی معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی سابق پژوهشگاه مبنی بر فراهم نمودن فرصت بیشتر برای انجام کارهای پژوهشی و تحقیقاتی و موافقت رئیس پژوهشگاه علوم ورزشی با این درخواست، دکتر رضا قراخانلو رئیس پژوهشگاه ضمن تشکر و قدر دانی از تلاشهای ارزشمند آقای دکتر محمد رضا کردی؛ طی حکمی دکتر علی شریف نژاد را به‌عنوان سرپرست معاونت پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه منصوب کرد.
دکتر علی شریف نژاد فارغ التحصیل رشته بیومکانیک ورزشی از کشور آلمان بوده که از لحاظ علمی مقالات و کتب متعددی در این زمینه به چاپ رسانده است و سوابق اجرایی مختلفی نیز دارد.  

متن حکم رئیس پژوهشگاه علوم ورزشی به شرح زیر می‌باشد:

جناب آقای دکتر علی شریف نژاد

با سلام و احترام،
نظر به‌مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به‌موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت پژوهش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه منصوب می‌شوید. انتظار دارد با توجه به جایگاه ویژه پژوهشگاه در توسعه علمی ورزش کشور، برای تحقق اهداف کلان پژوهشگاه در راستای سیاست‌های ابلاغی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های منابع انسانی، نهایت تلاش خود را بکار گیرید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و با همکاری صمیمانه سایر معاونین، مدیران و همکاران محترم در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

                                  رضا قراخانلو                                                                                                       
                                   رئیس پژوهشگاه