کد خبر : 33336 تاریخ انتشار : 1396/7/23-16:16:0
جلسه داوری تخصصی طرح‌های منتخب فستیوال نوآوری صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی برگزار شد
جلسه داوری تخصصی طرح‌های منتخب فستیوال نوآوری صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی روز شنبه 22 مهرماه در محل پژوهشگاه علوم ورزشی برگزار شد.
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33336
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، پس از اعلام فراخوان برگزاری اولین فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی توسط پژوهشگاه علوم ورزشی و مرکز ملی فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران، تعداد 170 اختراع، ایده و طرح فناورانه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد. پس از ارزیابی علمی و تخصصی در مرحله اول، تعداد 53 طرح امتیازات لازم را کسب کرده و به مرحله دوم راه پیدا کردند.
مرحله دوم داوری در محل پژوهشگاه علوم ورزشی و با حضور نمایندگانی از وزرت بهداشت، معاونت علمی ریاست جمهوری، مرکز فن بازار ملی ایران، کارگزار تبادل فناوری بومرنگ و شرکت دانش سالار ایرانیان برگزار شد. در این مرحله منتخبان مرحله اول فیلم‌های تصویری 5 دقیقه‌ای مربوط به اختراع و نوآوری خود را همراه با طرح توجیهی اقتصادی اختراع خود ارسال کردند و کمیته داوران آن‌ها را از ابعاد پتانسیل فنی، پتانسیل بازار، پتانسیل مالی و از منظر قابلیت تجاری‌سازی موردبررسی قراردادند.
لازم به ذکر است فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی با شعار" بستری برای تجاری‌سازی و فرصتی برای سرمایه‌گذاری" در دو بخش ارائه شفاهی و بخش جانبی و نمایشگاهی روز سه‌شنبه 9 آبان ماه از ساعت 30/8 صبح در محل اتاق بازرگانی ایران به نشانی تهران- خیابان طالقانی – نبش خیابان موسوی (فرصت) اتاق بازرگانی ایران طبقه دهم برگزار خواهد شد.