کد خبر : 33127 تاریخ انتشار : 1396/5/30-0:48:8
جذب دانشجویان دوره دکتری برای فرصت مطالعاتی کوتاه‌مدت
پژوهشگاه علوم ورزشی، دانشجویان دوره دکتری دانشگاه‌های سراسر کشور را برای فرصت مطالعاتی کوتاه‌مدت جذب می‌کند.
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33127
به گزارش روابط عمومی، پژوهشگاه علوم ورزشی به‌عنوان مرجع علمی - پژوهشی ورزش کشور آمادگی جذب دانشجو (کلیه دانشجویان دوره دکتری دانشگاه‌های کشور در رشته تربیت‌بدنی و همچنین رشته‌های مرتبط) برای فرصت مطالعاتی کوتاه‌مدت (6 ماهه) را دارد.
دانشجویان متقاضی می‌توانند از ظرفیت‌های موجود پژوهشگاه استفاده کنند. پذیرفته‌شدگان در این دوره‌ها از حقوق و مزایای دوره‌های فرصت مطالعاتی وزارت علوم برای دانشجویان بورسیه و غیر بورسیه بهره‌مند خواهند شد.
دانشجویان علاقه‌مند‌ می‌توانند پس از کسب اطلاع از شرایط پذیرش (در دانشگاه خویش) به مطالعه سوابق اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه و سایر اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها که به شکل تمام‌وقت یا پاره‌وقت با پژوهشگاه همکاری دارند، اقدام کرده و به مذاکره با این اعضاء مبادرت نمایند تا پس از کسب موافقت آنان، نامه پذیرش و دعوت‌نامه پژوهشگاه را دریافت نمایند. ادامه روند پذیرش نیز در دانشگاه مبدأ و سازمان امور دانشجویان انجام می‌گیرد که بخشنامه‌های جاری در سایت این سازمان قابل‌مطالعه می‌باشد.
شرایط دقیق استفاده از فرصت مطالعاتی در دانشگاه‌های مبدأ بر اساس سهمیه‌های مشخص انجام می‌شود و لذا دانشجویان می‌توانند در گام نخست از شرایط دانشگاه خویش اطلاعات لازم را کسب نموده و چنانچه دارای شرایط لازم بودند، اقدام به مکاتبه با اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه کنند.
دانشجویان علاقه‌مند‌می توانند برای هرگونه کسب اطلاعات بیشتر به معاونت پژوهشی و با دکتر زارعیان به شماره تماس 88747884 داخلی 115 تماس حاصل نمایند.