کد خبر : 33956 تاریخ انتشار : 1397/5/28-8:42:19
بازدید معاون فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی از مجتمع مس شهر بابک
به منظور همکاری مشترک صورت گرفت
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33956
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، به دعوت از سوی رئیس مجتمع مس شهربابک و در راستای همکاری‌های فی‌مابین، معاون فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی و همراهان از کارخانه ذوب و پالایش مس این شهر واقع در استان کرمان بازدید کردند.
در این بازدید دکتر شعبانی مدیر فنی مجتمع مس شهربابک، به بررسی شرایط تولید، نحوه فعالیت کارکنان مرد و زن شاغل در کارخانه و ظرفیت‌ها و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مجتمع مس توضیحاتی ارائه داد. نحوه اخذ و پردازش داده‌های اطلاعاتی کارکنان مستخرج از معاینات ادواری، چگونگی اطلاع‌رسانی و برنامه‌های پیشگیرانه و درمانی، بررسی تجهیزات ورزشی موجود در مجتمع مس و... ازجمله مواردی بود که در این بازدید مورد ارزیابی قرار گرفت.
در این بازدید دکتر محمد شریعت زاده معاون فناوری و دکتر مهدی بیاتی عضو هیات علمی به بیان اهم اقدامات صورت گرفته در پژوهشگاه پرداخته و از آمادگی پژوهشگاه برای انجام پروژه‌های پژوهشی و اجرایی با تأکید بر ارزیابی وضع موجود و ارائه راهکارهای علمی در راستای توسعه و ترویج ورزش در کارکنان خبر دادند. در ادامه این بازدید مهندس امین هوش افزا نیز پس از بازدید از اماکن ورزشی مجتمع مس توضیحاتی را در خصوص وسایل ورزشی نوین همگانی ارائه کرده و آمادگی پژوهشگاه برای تجهیز و برگزاری رویدادهای ورزشی هدفمند برای کارکنان و خانواده‌هایشان را اعلام نمود.