کد خبر : 33960 تاریخ انتشار : 1397/5/29-15:17:47
بازدید مدیرکل نوآوری و کسب کارهای نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از مرکز نوآوری فناوری‌های ورزشی ایران
مدیرکل نوآوری و کسب کارهای نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از مرکز نوآوری فناوری‌های ورزشی ایران بازدید کرد.
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/33960
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی دکتر حسام زند حسامی مدیرکل نوآوری و کسب کارهای نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دعوت از سوی معاونت فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی از مرکز ملی نوآوری فناوری‌های ورزشی بازدید و در جلسه‌ای که با حضور دکتر حمید آقا علی نژاد معاون فرهنگی و اجتماعی، دکتر علی شریف نژاد معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر محمد شریعت زاده معاون فناوری پژوهشگاه برگزار شد درزمینهٔ فعالیت‌های مرکز نوآوری بحث و گفتگو کردند.
ایشان در پاسخ به ارزیابی این مرکز اظهار کرد: با توجه به طراحی فضا و ایده‌های ارائه‌شده و موجود در مرکز و همچنین حمایت‌هایی که از سوی پژوهشگاه علوم ورزشی به عمل می‌آید مرکز خوبی است و مطمئناً در آینده به نقطه مناسبی خواهد رسید.
ایشان بابیان اینکه موفقیت مرکز نوآوری اساساً به چند عامل بستگی دارد اظهار کرد: تعامل و ارتباطات این مرکز با نهادهای تصمیم گیر و تصمیم‌ساز و جذب سرمایه از شرکت‌های بزرگی که در حوزه ورزش و حوزه‌های وابسته تلاش می‌کنند می‌تواند به پیشرفت مرکز نوآوری کمک کنند. چون که در این مرکز هم بحث ورزش مطرح  است وهم بحث سلامت و درمان، یعنی سه نهاد بزرگ حوزه سلامت با مرکز نوآوری فناوری‌های ورزشی گره خورده‌اند.
دکتر زند حسامی میزان حضور طراحان، ایده پردازان و علاقه‌مندان فناوری این حوزه و تعامل با نهادهای دولتی و بین‌المللی را از دیگر عواملی دانست که می‌تواند در پویایی و پیشرفت مرکز نوآوری فناوری‌های ورزشی ایران تأثیرگذار باشد. وی افزود :با توجه به ایده‌هایی که در این مرکز ارائه می‌شود و ایده پردازی‌هایی که صورت می‌گیرد یقیناً در آینده رونق خوبی خواهد داشت.