کد خبر : 35196 تاریخ انتشار : 1397/9/15-12:38:44
بازدید فرمانده هوانیروز ارتش ج ا ا از پژوهشگاه علوم ورزشی
امیر سرتیپ دوم یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش از پژوهشگاه علوم ورزشی بازدید کرد
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/35196
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، به دعوت از سرپرست پژوهشگاه علوم ورزشی امیر سرتیپ دوم یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه، ضمن حضور در پژوهشگاه، با دکتر علی شریف نژاد سرپرست پژوهشگاه و تنی چند از معاونان و مدیران این مرکز دیدار کردند.
در این نشست که به‌منظور ایجاد بسترهای مناسب برای همکاری‌های علمی تحقیقاتی برگزار شد دو طرف درزمینهٔ تعاملات علمی، ارائه خدمات پایش سلامت و ارزیابی میزان فعالیت‌های بدنی نیروهای نظامی بحث و تبادل‌نظر شد.
طرفین همچنین با برشمردن پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های علمی پژوهشگاه علوم ورزشی و هوانیروز اج ا ا در خصوص راههای گسترش روابط دوجانبه به‌ویژه در حوزه آموزشی - پژوهشی و همچنین موضوعات تحقیقاتی و سایر موضوعات موردعلاقه گفتگو و تبادل‌نظر کردند.
در ادامه این دیدار بخش‌های مختلف آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه علوم ورزشی امکانات موجود، خدمات عمومی و تخصصی قابل‌ارائه در آن و نحوه ارائه خدمات مختلف تخصصی در آزمایشگاه مرکزی معرفی شد.
لازم به ذکر است، آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه علوم ورزشی با برخورداری از مدرن‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی، محیط مناسبی را جهت انجام انواع طرح‌های علمی- تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه علوم ورزشی و تست‌های تخصصی فراهم نموده و روزانه پذیرای پژوهشگران و دانشجویان فراوانی است.