کد خبر : 35185 تاریخ انتشار : 1397/9/10-9:18:15
بازدید رئیس مرکز خدمات و مشاوره ایرانیان خارج از کشور از پژوهشگاه علوم ورزشی
رئیس مرکز خدمات و مشاوره ایرانیان خارج از کشور از پژوهشگاه علوم ورزشی بازدید کرد
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/35185
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، رئیس مرکز خدمات و مشاوره ایرانیان خارج از کشور و هیات همراه به منظور آشنایی بیشتر با فعالیت‌های علمی – تحقیقاتی پژوهشگاه و بکار گیری خدمات این مرکز برای ایرانیان خارج از کشور با دکتر علی شریف نژاد سرپرست و دکتر محمد شریعت زاده معاون فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی دیدار و گفتگو کرد.
دکتر حلاج زاده با اشاره به سابقه مرکز مشاوره ایرانیان خارج از کشور از گستردگی و توانمندی توزیع نمایندگی‌ها این مرکز در خارج از کشور خبر داد و افزود: می‌توان از توانمندی‌های اقتصادی و علمی پژوهشی ایرانیان خارج از کشور درزمینهٔ انتقال فناوری سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری‌ها و محصولات دانش بنیان و کمک به تجاری‌سازی بهره‌مند شد.
در ادامه این دیدار دکتر شریف نژاد سرپرست پژوهشگاه علوم ورزشی ضمن خوش‌آمد گویی به دکتر حلاج زاده و همراهان، ضمن اشاره به دستاوردهای پژوهشگاه علوم ورزشی درزمینه های مختلف علمی – پژوهشی و فناوری و گستردگی ارتباط پژوهشگاه با سایر مراکز آموزش عالی از آمادگی پژوهشگاه برای تعامل و همکاری مشترک با مرکز خدمات و مشاوره ایرانیان خارج از کشور خبر داد.
در ادامه این دیدار بخش‌های مختلف آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه علوم ورزشی امکانات موجود، خدمات عمومی و تخصصی قابل‌ارائه در آن و نحوه ارائه خدمات مختلف تخصصی در آزمایشگاه مرکزی معرفی شد.