کد خبر : 32953 تاریخ انتشار : 1396/5/2-4:12:27
اولین فستيوال نوآوری‌ها، ایده‌ها و اختراعات صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی برگزار می‌شود.
پژوهشگاه علوم ورزشی اولین فستيوال نوآوری‌ها، ایده‌ها و اختراعات صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی را برگزار می‌نماید.
لینک کوتاه http://ssrc.ac.ir/id/32953
 به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، اولین فستيوال بازار دارايي فكري در حوزه ایده‌ها، نوآوری‌ها و اختراعات صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی توسط پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری مركز فن‌ بازار ملی ایران (پارك فناوري پرديس)، شركت فرا بورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري در مهرماه سال 1396 برگزارمی شود.
 اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی‌شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می‌شود. در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در قالب ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه ویژه وجود خواهد داشت.
 مخترعان و نوآوران حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، مقتضی است با مراجعه به سایت http://sporttech.ssrc.ac.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال ایده‌ها، نوآوری‌ها و اختراعات خود حداکثر تا تاریخ بیست‌وهفت (27) مردادماه سال جاری اقدام نمایند.
متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت فستیوال مراجعه نموده و یا با شماره‌ تلفن‌های 88747884 و 88529123 داخلی (412 یا 416) تماس حاصل نمایند.